Vondy 4ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za swe fanowe DyC! Zabawite se i imajte poono postowa..........
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ljubavne poruke

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyMon Feb 11, 2008 12:39 pm

pa napisite neku............
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyMon Feb 11, 2008 12:41 pm

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...


Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!


Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!


Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??


Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.


Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!


Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!


Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!


Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.


Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!


Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...


Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!


Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.


Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.


Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...


Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj


Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...


Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.


Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.


Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.


Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.


Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...


Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!


Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.


Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!


Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!


Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!


Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.


Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!


Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnaka. Ne. Secer. Nema sanse. Jebi ga, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.


Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli. DOBRO JUTRO!


Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!


Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!


Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?


Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!


Da se sva mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise.


Da si lijep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.


Da su noci duge koliko te ja volim, nikada ne bi svanulo!


Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmijenimo milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.


Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.


Daj mi tvoju ruku i zazmiri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumijes li sto kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!


Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe, i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!


Daleko je zvijezda, sto na nebu sja, daleko je momak sto ga volim ja!


Daleko si od ociju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvijezda ni andjeo, ni bog da te molim, ali si osoba koju ludo i iskreno volim...


Daleko si voljena moja, duge su mi tamne noci, ali ljubav snagu mi daje da izdrzim u samoci. Daljina nas dijeli, ljubav nas spaja, tesko je bez tvog zagrljaja.


Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.


Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije to bila kisa, nego nebo je plakalo sto je andjela izgubilo.


Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vjernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe.


Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti stavit dlan, njezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubit cu te u snene oci i tiho nestati u noci


Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrijet cu bez tvog dodira.


Dodji da ti nesto sapnem na usta, mozda pronadjemo zajednicki JEZIK!!!


Dok gledam u zvjezdano nebo shvatih da najsjajnija zvijezda i nije tako daleko. Dapace, siguran sam da je upravo uz mobitel.


Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voljeti, dok sjaje zvijezde, ja cu te maziti, kad vjetar puše, ja cu te paziti, kad izadje sunce, shvatit ces da te volim


Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvijek ces mi biti u mislima.


Draga kako mozes vjerovati svojim ocima vise nego meni? Tvoj nevjerni decko.


Dugo, vec dugo te promatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu, i konacno sam uspio! Andjele, pa ti nemas krila!


Eh da imam zlatan noz, da rasijecem srce svoje, sa svakom bi kapi krvi, napisala ime tvoje.


Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi se za ljubav obratim.


Evo sada nagovaram mjesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umjesto mene probudi i zagrli. Neka te cuva i neka ti prica, neka te ona ljubi kad ne mogu ja.


Gdje god podjes sirom svijeta, gdje god zarko sunce sja, nigdje neces naci djevojku da te voli kao ja!


Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za tebe i mene!


I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze!


I kad nas tisuce kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.


I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise.


I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju sjetim, na svim se neduznim muskarcima svetim...


Iako daleko u gradu tom, vjecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.


Ima 7 svjetskih cuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvijezde, 4 lista djeteline, 3 svjetska oceana, 2 oka... ali samo 1 si ti!


Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli stoga sto te ludo voli!


Izblijedit ce slika, uvenut ce cvijece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece!


Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE.


Ja nisam cvijet po kojem se gazi, niti sam svjetlo koje se gasi, ja nisam rob koji te slusa, ja sam jedna zaljubljena dusa.


Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na koljena svoja necu pasti iako te ludo volim!


Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove. U snovima te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!


Je li grijeh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je grijeh to, Bog nek oprosti srcu koje je cijelog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.


Jebes mi mater ako te ne volim!


Jedan savjet - CUVAJ SE, jedna molba - NE MIJENJAJ SE, jedna zelja - NE ZABORAVI ME, jedna laz - NE VOLIM TE, i jedna istina - STRASNO MI NEDOSTAJES!


Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmjeh i ljubavi do neba. Jedino ti mozes to da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS.


Jednom se radja, jednom se dise, jednom se voli i nikad vise.


Jos uvijek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis i volis do kraja.


Kad bih kralj svijeta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih mu dao. Kad bih svemirom carevao, svaku zvijezdu, sve bih TEBI darovao.


Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik svoj posljednji dan.


Kad bih opet sreo tebe, ponovo bih sreo srecu, jer curu slicnu tebi vise nikad sresti necu!!!


Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI VOLJETI!


Kad noc se spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac saljem svoj, nek poljubac stigne gdje ne mogu ja i tiho ti sapne: mislim na tebe malena


Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvijezde sjaje, a to se andjeli nebom bude da tebe gledaju.


Kad osjetis najtezi trenutak u zivotu, kad izgubis povjerenje u samog sebe, sjeti se bar tad da postoji neko tko misli na tebe!!!


Kad ovu noc pobijedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude sapati moji. Jedina moja volim te ja!!!


Kad procitas ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze! Otkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosit cu i dok zivim tebe voljet cu!


Kad sam bila mala, rekli su mi stariji da su med i mlijeko dvije nasladje stvari, a sad kad sam starija i stekla iskustva sladja su mi tvoja usta!


Kad se gledam u ogledalu vidim TEBE, kada lutam ulicama vidim nekog tko lici na TEBE, kad sam s nekim mislim na TEBE, sad vidis VOLIM SAMO TEBE.


Kad se poklope kazaljke na satu i kad otkuca ponoc, ti zatvori oci i stisni ih jace i sjeti se onog tko zbog tebe place!


Kad se probudis jedne divne noci, ti pogledaj kroz prozor svoj i preko najljepse zvijezde primi poljubac moj!!!


Kad se sjetim Tebe u hladnim nocima bol mi na dusi pociva, srce me zaboli jer te ono jos LUDO VOLI!!!


Kad sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim, da te cijele noci pazim, da te cuvam od svih zala jer te volim sreco moja mala!!!


Kad te nema moji snovi se izgube, moja masta se zamrzne, moje usne ne govore, moja dusa se izbrise i sve bol postane!


Kad te tuga slomi, kad te srce boli, procitaj ovu poruku i vidi tko te iskreno voli!


Kada budes spavala, u san cu ti doci ja, da te vidim, da te grlim, da te ljubim, da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesudjena ljubavi!


Kada otvoris prozor i pogledas nebo i kada vidis zutu zvijezdu sto najjace sja, ti se sjeti mene, jer to poljubac ti saljem ja.


Kada se iskreno voli, ni razdvojenost ni vrijeme ne mogu nam nista!


Kada vidis pticu u visokom letu ti se sjeti mene u dalekom svijetu, gdje god odes putevima svijeta, gdje god sunce sja, nikad nikog neces naci, da te VOLI KAO JA!
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyMon Feb 11, 2008 12:42 pm

Kada vidis ruzu da u vrtu vene ti uberi je i sjeti se mene !!!


Kako mi nedostajes, samo ruku da mi das, kako mi nedostajes da li znas???


Kao more sto se njise, kao kapi kise, kao vjetar sto lagano puse, kao zaljubljene duse, kao sto srce voli i za ljubav moli, kao sto sunce sja, tako te volim ja


Kazi mi sad, mili moj, zasto je tuzan pogled tvoj, za kim tvoje srce pati hoces li mi svoju ljubav dati. Dok u noci oganj gori, sjeti se dragi, neko te VOLI.


Kazu da je poljubac najljepsi susret na svijetu, hajde da se nadjemo!


Kazu ljudi da je lijepo u raju, al ja bi rekla da je jos ljepse u tvom zagrljaju.


Klecim ispred slike tvoje, suze kvase lice moje. Sklopljenih ruku te molim: oprosti mi jer te volim.


Koliko prozora ima dvor, koliko iglica ima bor, koliko zvjezdica na nebu sja, toliko te volim ja!!!


Koliko u satu ima minuta, toliko te zelim poljubiti puta.


Korak naprijed, korak natrag, to je ljubav s tobom. Malo crno, malo bijelo, slatko ali otrovno. Zrno srece, zrno bola cas na nebu cas na dnu...


Krenut cu sutra putem nekim, lutat cu dugo svijetom dalekim. Trazit cu novu srecu za sebe, al' znam da nemam srece bez TEBE !!!


Kroz vatru i vodu, kroz zime i ljeta, ici cu sa tobom sve do kraja svijeta!


Lijepo je znati da postojis u mom zivotu. Nije bitno ni koliko, ni otkad, a ni zasto. Lijepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si blizu.


Ljubav je kada srce prestane kucati i pocne drhtati, a to moje cini kad si ti u blizini!!!!!!!!


Ljubav je kao dupin sto se obasjan mjesecinom kupa u toplini tvojih ociju. Zato ih nikada nemoj sklopiti, jer kazu da dupini umiru u tami.


Ljubav je mala ptica i zivotna varalica, put mladosti, dah radosti, cvjetic ludi, sreca ljudi, nesto lijepo a sasvim slijepo!!!


Ljubavi moja volim te najvise na svijetu i saljem ti srce u paketu.


Ljubavi, jako mi trebas, jer osjecam neki bol u dusi, a taj bol mozes samo ti izlijeciti svojim osmjehom, dodirima, poljupcima koje mi ne mozes sada dati.


Ljubila bih tvoje oci, provodila s tobom noci, samo s tobom ja postojim.


Ljubim drugu, jer tebe ne mogu, srce mi place, volim te sve jace.


Meni nisu potrebni ljudi, meni nisu potrebni sni, meni je potrebna ljubav, meni si potrebna ti.


Mislim na tebe svaku vecer, a suza za suzom niz lice mi tece.


Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe, ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sto tu ja mogu?! Ne moze mi nitko nista!


Mjesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osjetio! U tudjini dusa mi sada zebe, jer ce jutro svanuti bez tebe!!!


Moj zivot zelim dijeliti sa tobom. Moje srce zelim ti pokloniti. Trebam te! Ne mogu vise zivjeti bez tebe. A za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE!


Moje srce je kraljevstvo, ne poznajes njegove granice, a ipak si njegov kralj!


Moje te oci traze, moje te ruke mole, moje ti usne sapcu da te jako vole...


Moju ljubav prema tebi, ni najljepsa pjesma opisala ne bi, sto te volim nisam kriv, voljet cu te dok sam ziv.


Moram biti pametna, kazem sama sebi, ali da sam pametna, voljela te ne bih!


Mozes proci sirom svijeta gdje god toplo sunce sja, ali te nitko voljeti nece koliko te volim ja !!!!!!!!!!!!!


Na ovom ekranu zelene boje ne mogu stati sve zelje moje, al mogu stati 24 slova: PREVISE TE VOLIM LJUBAVI MOJA!!!


Na pijesku napisah tvoje ime ali ga obrisa vjetar ludi. Na stablu ga urezah ali ga posjekose zli ljudi. Tad ga urezah u srce svoje gdje ce zauvijek ostati moje


Na prvi pogled se zaljubila. Tvojem prvom poljupcu se predala. Za jednu noc srce zauvijek izgubila. Sada patim jesam li ostala bez tebe ja.


Najljepsa je ljubav kad se usne spoje, a za tu ljubav potrebno je dvoje!


Ne budi uvjeren da si sam i da zivis samo za sebe. Za nekoga si rodjen i netko je rodjen za tebe.


Ne daj da se gasi nasa ljubav, ne daj da se ruse nasi sni, pocnimo ljubav iz pocetka, ponovo zagrli me ti.


Ne dopusti da daljina ucini svoje, jer ono sto nas veze jace je od daljine, trajnije od vjecnosti!


Ne kazi sve sto znas, ne cini sve sto mozes, ne vjeruj u sve sto cujes, ne daj sve sto imas, ne zeli sve sto nemas, samo voli onog tko te voli!


Ne marim vise na sate, ni po suncevom kodu, dan mi je kad se njegove oci vrate, i noc kad ponovo od mene odu.


Ne trazi da Sunce uvijek sja. Ne moze, postoji noc! Ne trazi da covjek vjecno zivi. Ne moze, postoji smrt! Ne trazi od mene da ne volim. Ne mogu, postojis ti!


Ne trazi od mene da budem savrsena. Ako to postanem potrazit cu i savrsenog decka!


Ne zelim biti prva koje ces se sjetiti, vec posljednja koju ces zaboraviti!


Ne znam kako da pobjegnem od sna, i ne znam voli li te itko kao ja, ali ne bi ova noc, tako boljela...da te nisam voljela!!!


Nece jos mnogo proci dana, necu jos dugo biti sama, kada vidim osmjeh tvoj, shvatit cu da si zauvijek moj!


Nedostajes mi jako, tvoji poljupci i tvoj zagrljaj. Nedostaje mi tvoj osmjeh i tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo.


Negdje u daljini pogled mi se gubi, negdje u daljini moje srce ljubi. Prolazi mi mladost i u ceznji vene daleko si daleko od mene.


Neka te nebo obasja kada se tama pojavi oko tebe, i neka ti andjeli ne dopuste da places kada ti suze ispune oci, jer ti zasluzujes zivjeti u svijetu LJUBAVI!


Neka ti carobni veo divnih snova uljepsa noc kad u mekani krevet odlucis poc. Bogovi neka cuvaju andjela mog dok mu saljem poljubac iz srca svog.


Neka ti svjetlost novog dana obasja dusu, ispuni ju najdivnijim osjecajima i neka ti Bog podari sve sto NEMAS, a ZELIS i sacuva sve sto IMAS, a VOLIS!


Neki dani su duzi od drugih dana, neko vrijeme je bolje od drugog vremena, neki snovi su ljepsi od drugih, a moj najljepsi san upravo cita ovu poruku!


Nekom je tesko dignut 100 kila, nekom je tesko kopat kuruzu, nekom je tesko ujutro se budit, a tebi je tesko nazvat moj broj. Zasto?


Nemoj me voljeti mnogo. Voli me malo, ali zauvijek.


Nezdravo, neshvatljivo, potpuno, nezamislivo, nemoguce, nenormalno, ludo, carobno, cudno, krajnje, neodoljivo, famozno, iskreno mi nedostajes!!!


Nije mi zao sto mi lazes, zao mi je sto mislis da ti vjerujem!!!!


Nikada nemoj odlaziti, ako imas razloga ostati. Znamo sto jesmo, a ne znamo sto mozemo biti.


Nikada te se necu sjecati, jer te nikada necu zaboraviti!!!


Nisam ja ona koja misli na tebe vec si ti onaj koji mi dolazi u mislima.


Nista u zivotu tako ne boli, kao kada srce uzalud voli.


Nocas kad zaspis poslat cu andjele da te cuvaju. Doci cu u tvoje snove, njezno te poljubiti i sanjati pored tebe... Volim te andjele moj.


Nocas sam sanjala andjela kako ljubi moje usne na kisi, nocas sam se vidjela u zagrljaju daleko odavdje, nocas sam sanjala TEBE!


Nocas za tebe stihove pisem, nocas za tebe zvijezde brojim, dopusti da te poljupcem uspavam dopusti da ti kazem koliko te volim.


Od sveg na svijetu tom ti si najvredniji i sve sto zelim to si ti, na svijetu tom nista mi ne treba, sve sto zelim to si ti!!!!


Odapela si ljubavne strijele, pogodila si srce moje, sada sam dozivotno zarobljenik ljubavi tvoje!!!


Okreni se, vidjet ces u mom oku suzu koja te moli da ostanes, sacekaj, vidjet ces ruke koje se pruzaju tebi da te zagrle, slusaj, to moje srce lupa za tobom...


Osjecas li poljupce mojih usana, dodir moje ruke, vidis li sto mi radis, zaspim s tobom, s tobom se budim, sto se sa mnom dogadja, i ja se cudim.


Otkad te nema, sve mi je isto, samo sto sunce slabije grije. Noci su tuzne, bolesne, tihe, ni zvijezda nema kao prije.


Otvori mi vrata svoga srca, pusti me unutra i nedaj mi nikad da izadjem.


Ovo su dvije stvari koje najvise zelim na svijetu; ruzu i tebe, ruzu za tebe i tebe za mene.


Ovog trena voljela bih da si tu i da zaspim na tvom toplom ramenu. I sto god kazu, ti znas da cu ja uvijek zivjeti samo za nas.


Ovom ti porukom saljem malog ANDJELA. Nocas ce te cuvati od ruznih snova, a kad svane sjest ce ti na rame i cuvati te od svega ruznoga sto nosi dan...


Padaju zvijezde. Pomisli zelju koju vec dugo krijes u sebi. Njezno me takni usnama svojim i sve ce se zelje ostvarit tebi.


Pisem ti ovu poruku, NE ZA USPOMENU, jer ona blijedi, NE ZA SJECANJE, jer ono nestaje, VEC ZA LJUBAV KOJA NIKAD NE PRESTAJE!


Pogledaj se u ogledalo i vidjet ces kako izgledaju moji snovi!


Pogledom pratit cu te, dodirom hrabrit cu te, zagrljajem branit cu te, poljupcima hranit cu te, suzama tjesit cu te, zauvijek VOLJET CU TE ! ! ! ! ! ! !


Poljubac je nista, Voljeti je sve, Ljubiti svako moze, a voljeti ne.


Ponekad mi toliko lutas mislima pa se pitam kako te noge ne zabole.


Porukica ova nek te razveseli, pise ti je netko tko te mnogo zeli! Zelim te vise nego bi dusa htjela, jer sad se volimo samo preko mobitela!


Poslala sam nocas andjela da te cuva, andjeo mi se ubrzo vratio, i rekao da andjeli ne cuvaju andjele.


Poslije tebe, ja vise nemam dusu, TI si ju odnio. Poslije tebe ja vise nemam srce, TI si ga slomio. Poslije tebe ja ne postojim, Ti si me ubio!


Postoji li na svijetu nesto tako dobro kao sto smo mi??


Prestat cu te voljeti, prestat cu te zeljeti, prestat cu poruke ti pisati! Prestat cu, kad prestanem disati!!!


Procvjetale ljubicice, vratile se lastavice, cvijece cvjeta, a ja venem, ti si samnom, kud god krenem.


Prolazim kroz tamne ulice koje su prije bile svijetle. Ulice tamne kao i moje srce kad nisi ti kraj mene.


Puno mi nedostajes. Nedostaju mi tvoji poljupci, tvoja ruka, tvoj osmijeh koji sam najvise na svijetu volio.


Put kojim idem...Zivot koji zivim...NISU MOJI...ali ljubav kojom volim je SAMO MOJA i ona pripada TEBI.


Reci zvijezdi sto na nebu sja, nek te poljubi kad ne mogu ja.


Rekao si da me vise ne zelis vidjeti. Ipak dodji, ugasit cu svjetlo.


Rekli su mi da dan traje 24 sata, da sat traje 60 minuta, da minuta traje 60 sekundi - ali mi nitko nije rekao da sekunda bez tebe traje vjecno...


Saljem ti andjela da te od ovog svijeta cuva, da ti besanim nocima ostavi poljubac i sapne moje ime da ga ne zaboravis....


Sama sam i nemam gdje, cekam te ali nema te, vrati se, VOLIM TE!!!


Sanjaj nocas kad sklopis oci, moje su budne i ove noci. Moja je noc bez tebe cudna, uvijek tuzna bez tebe budna. Ove rijeci srcem pisem samo za tebe duso disem


Sesnaest mi je bilo kada sam te zavoljela, jos toliko kad bi proslo, ja te ne bih preboljela...


Sinoc sam dobila poruku sa neba. Zalili su se da im je pobjegao najljepsi andjeo. Ne brini, nisam te odala!!!


Sinoc sam sjedila kraj prozora, kisa je tiho padala. Nisam te opet vidjela, samo se uzalud nadala...


Sjecanje nije obaveza nego proizvod iskrenih osjecaja, zato me se sjeti kad hoces i onoliko koliko sam zasluzila...


Sjeti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.


Sjeti se duso, sjeti se mene, jer moja dusa za tobom vene.


Sklopi oci i opusti se dok tones u moru mojih poljubaca i ne dopusti nikome da uzburka to more i zauvijek te odvoji od mene!!!!!


Slatki, najsladji od svih, znaj da cu te uvijek voljeti. Ti si jedini koji je u mom srcu dobio posebno mjesto, ono prvo, najbitnije. Znaj da te volim i dalje.


Slovo A je najljepse slovo na svijetu, slovo A je kao ptica u letu, slovo A je urezano u srce moje jer na slovo A pocinje ime tvoje!
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
#%!DYC!%$
Uclanjujes se u Vondy club
Uclanjujes se u Vondy club
#%!DYC!%$


Posts : 659
Join date : 2008-02-10
Location : ♥En concierto con Dul y Ucker♥

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyMon Feb 11, 2008 2:10 pm


  1. Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

  2. Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

  3. Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

  4. Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

  5. Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

  6. Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

  7. Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako
    me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce,
    oprosteno ti je!!!!

  8. Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje
    postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu
    voljen onda si, vjeruj mi, ti!

  9. Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

  10. Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

  11. Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

  12. Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je
    susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko
    voljen to si ti!

  13. Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i
    adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog
    zivota, moje ime je tuga.

  14. Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

  15. Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

  16. Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

  17. Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

  18. Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti
    ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu
    nazovi me i JA BIT CU TU.

  19. Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba
    porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

  20. Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

  21. Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

  22. Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME,
    ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

  23. Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da
    ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

  24. Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce
    dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu
    ja.

  25. Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

  26. Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis,
    zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila
    bi sve samo da sam uz TEBE!

  27. Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!

  28. Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj
    dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput
    tebe tesko je naci.

  29. Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!

  30. Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnaka. Ne.
    Secer. Nema sanse. Jebi ga, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od
    tebe.

  31. Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan.
    I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli.
    DOBRO JUTRO!

  32. Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni
    jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

  33. Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!

  34. Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?

  35. Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

  36. Da se sva mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve
    zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih
    poljubaca bi bilo vise.

  37. Da si lijep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.

  38. Da su noci duge koliko te ja volim, nikada ne bi svanulo!

  39. Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmijenimo
    milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu
    mogli prebrojati.

  40. Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.

  41. Daj mi tvoju ruku i zazmiri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumijes li sto kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!

  42. Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe, i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!

  43. Daleko je zvijezda, sto na nebu sja, daleko je momak sto ga volim ja!

  44. Daleko si od ociju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj
    ti si. Nisi zvijezda ni andjeo, ni bog da te molim, ali si osoba koju
    ludo i iskreno volim...

  45. Daleko si voljena moja, duge su mi tamne noci, ali ljubav snagu mi
    daje da izdrzim u samoci. Daljina nas dijeli, ljubav nas spaja, tesko
    je bez tvog zagrljaja.

  46. Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.

  47. Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije to bila kisa, nego nebo je plakalo sto je andjela izgubilo.

  48. Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo.
    Ljubav je skola nesebicnosti i vjernosti. Prava ljubav je kad nekoga
    volis kao ja tebe.

  49. Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti stavit dlan, njezno cu te
    milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubit cu te u snene
    oci i tiho nestati u noci

  50. Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrijet cu bez tvog dodira.

  51. Dodji da ti nesto sapnem na usta, mozda pronadjemo zajednicki JEZIK!!!

  52. Dok gledam u zvjezdano nebo shvatih da najsjajnija zvijezda i nije tako daleko. Dapace, siguran sam da je upravo uz mobitel.

  53. Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voljeti, dok sjaje zvijezde,
    ja cu te maziti, kad vjetar puše, ja cu te paziti, kad izadje sunce,
    shvatit ces da te volim

  54. Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvijek ces mi biti u mislima.

  55. Draga kako mozes vjerovati svojim ocima vise nego meni? Tvoj nevjerni decko.

  56. Dugo, vec dugo te promatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu, i konacno sam uspio! Andjele, pa ti nemas krila!

  57. Eh da imam zlatan noz, da rasijecem srce svoje, sa svakom bi kapi krvi, napisala ime tvoje.

  58. Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi se za ljubav obratim.

  59. Evo sada nagovaram mjesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umjesto
    mene probudi i zagrli. Neka te cuva i neka ti prica, neka te ona ljubi
    kad ne mogu ja.

  60. Gdje god podjes sirom svijeta, gdje god zarko sunce sja, nigdje neces naci djevojku da te voli kao ja!

  61. Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za tebe i mene!

  62. I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze!

  63. I kad nas tisuce kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.

  64. I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise.

  65. I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im
    dala, jer kad se samo tvojih ociju sjetim, na svim se neduznim
    muskarcima svetim...

  66. Iako daleko u gradu tom, vjecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.

  67. Ima 7 svjetskih cuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvijezde, 4 lista djeteline, 3 svjetska oceana, 2 oka... ali samo 1 si ti!

  68. Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli stoga sto te ludo voli!

  69. Izblijedit ce slika, uvenut ce cvijece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece!

  70. Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija
    mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim
    te jer ludo VOLIM TE.

  71. Ja nisam cvijet po kojem se gazi, niti sam svjetlo koje se gasi, ja nisam rob koji te slusa, ja sam jedna zaljubljena dusa.

  72. Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na koljena svoja necu pasti iako te ludo volim!

  73. Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove. U snovima te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!

  74. Je li grijeh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled
    zaljubljen. Ako je grijeh to, Bog nek oprosti srcu koje je cijelog
    zivota cekalo nekoga kao sto si ti.

  75. Jebes mi mater ako te ne volim!

  76. Jedan savjet - CUVAJ SE, jedna molba - NE MIJENJAJ SE, jedna zelja
    - NE ZABORAVI ME, jedna laz - NE VOLIM TE, i jedna istina - STRASNO MI
    NEDOSTAJES!

  77. Jedino ti znas sto mi treba, tvoj topli osmjeh i ljubavi do neba. Jedino ti mozes to da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS.

  78. Jednom se radja, jednom se dise, jednom se voli i nikad vise.

  79. Jos uvijek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja
    ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me
    ljubis i volis do kraja.

  80. Kad bih kralj svijeta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih
    mu dao. Kad bih svemirom carevao, svaku zvijezdu, sve bih TEBI darovao.

  81. Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i
    noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik
    svoj posljednji dan.

  82. Kad bih opet sreo tebe, ponovo bih sreo srecu, jer curu slicnu tebi vise nikad sresti necu!!!

  83. Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se
    ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI
    VOLJETI!

  84. Kad noc se spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini
    poljubac saljem svoj, nek poljubac stigne gdje ne mogu ja i tiho ti
    sapne: mislim na tebe malena

  85. Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvijezde sjaje, a to se andjeli nebom bude da tebe gledaju.

  86. Kad osjetis najtezi trenutak u zivotu, kad izgubis povjerenje u
    samog sebe, sjeti se bar tad da postoji neko tko misli na tebe!!!

  87. Kad ovu noc pobijedi dan i kad se probudi priroda iz sna, tebe neka probude sapati moji. Jedina moja volim te ja!!!

  88. Kad procitas ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze!
    Otkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosit cu i dok
    zivim tebe voljet cu!

  89. Kad sam bila mala, rekli su mi stariji da su med i mlijeko dvije
    nasladje stvari, a sad kad sam starija i stekla iskustva sladja su mi
    tvoja usta!

  90. Kad se gledam u ogledalu vidim TEBE, kada lutam ulicama vidim nekog
    tko lici na TEBE, kad sam s nekim mislim na TEBE, sad vidis VOLIM SAMO
    TEBE.

  91. Kad se poklope kazaljke na satu i kad otkuca ponoc, ti zatvori oci i stisni ih jace i sjeti se onog tko zbog tebe place!

  92. Kad se probudis jedne divne noci, ti pogledaj kroz prozor svoj i preko najljepse zvijezde primi poljubac moj!!!

  93. Kad se sjetim Tebe u hladnim nocima bol mi na dusi pociva, srce me zaboli jer te ono jos LUDO VOLI!!!

  94. Kad sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te
    mazim, da te cijele noci pazim, da te cuvam od svih zala jer te volim
    sreco moja mala!!!

  95. Kad te nema moji snovi se izgube, moja masta se zamrzne, moje usne ne govore, moja dusa se izbrise i sve bol postane!

  96. Kad te tuga slomi, kad te srce boli, procitaj ovu poruku i vidi tko te iskreno voli!

  97. Kada budes spavala, u san cu ti doci ja, da te vidim, da te grlim,
    da te ljubim, da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati,
    nesudjena ljubavi!

  98. Kada otvoris prozor i pogledas nebo i kada vidis zutu zvijezdu sto najjace sja, ti se sjeti mene, jer to poljubac ti saljem ja.

  99. Kada se iskreno voli, ni razdvojenost ni vrijeme ne mogu nam nista!

  100. Kada vidis pticu u visokom letu ti se sjeti mene u dalekom svijetu,
    gdje god odes putevima svijeta, gdje god sunce sja, nikad nikog neces
    naci, da te VOLI KAO JA!
Back to top Go down
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyWed Feb 13, 2008 12:47 pm

Kad bi nebo bilo papir, a zvezdice pisati znale, moju ljubav prema Tebi, opisati ne bi znale!
- Ako je voda poljupci onda ti šaljem more, ako je lišće zagrljaji onda ti šaljem šumu, ako ljubav traje zauvek onda ti šaljem večnost.
- Tražio sam zrake, dao si mi sunce..tražio sam zvezde dao si mi nebo..tražio sam ljubav dao si mi sebe..hvala moj anđele!
- Ti si razlog što sam tu, Ti me držiš iznad vode, Ti si mir na jastuku, Ti me gasiš kada gorim, kad mi dode da se predam Ti si razlog što se nedam.
- Ti opravdavaš moje postojanje. Da te ne poznajem ne bih živeo, da umirem ne znajući te ne bih umro, jer nisam živeo!!!
- Stani prosjače, prosićemo zajedno, Ti za komad hleba, a ja za šaku ljubavi od njega.
- Želeo bih da sam zvezda.....Cele noći bih promatrao Tvoje prekrasno lice i milovao Tvoje snove... Jedino čega bih se bojao bila bi zora koja bi me na celu večnost jednog dana odvojila od Tebe!
- Udišem Te kao letnje mirise jutrom kad me Tvoji šapati probude tiho kao najlepša melodija moje ime na Tvojim mekim usnama.
- ...kada jednom umreš, Tvoje će se srce rasuti na hiljadu zvezda i svaki čovek koji pogleda u nebo, zaljubit će se u noć...
- Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne može svako! Koliko Te volim to se teško piše, jer svaki trenutak ja te volim više!
- Lepotom svojom srce si mi slomila, dušu si mi zarobila, mir si mi odnela a svi su ti gresi oprošteni jer si ukras u životu mome!
- Ako te nekad život razočara i nastanu čežnje i boli, seti se na trenutak mene, koji ce večno da te voli.
- Ne okreći glavu kad me vidiš i ne gledaj me kao neznanog gosta, osmehni se bar zbog prošlosti naše, od osobe koju volim i osmeh je dosta!!!
- Sve mogu preboljeti al ne mogu to da sve što si ti bila meni, bićeš i njemu.
- Ti si mi sve što imam, volim Te srcem svim, Ti si mi sve što imam, zbog Tebe postojim, bez Tebe nestaće sunca, druge ću prositi za malo ljubavi, bez Tebe jedina moja, za koga živeti, za koga umreti...
- Da Te ne poznam ne bih živeo, da umirem ne poznajući Te ne bih umro jer nisam živio moja ljube...
- Kad Te videh, zaljubih se Kad Te upoznah, zavolih Te Kad Te oženih, smirih se Kad Te izgubih, opih se.
- Kad bi samo ljubav znala možda bi i stala slamati srce moje koje je još uvek samo Tvoje!
- Ljubav je ruža crvene boje što pali srce moje i Tvoje. Ljubav su mora, ljubav su neba, ljubav je sve što nam treba.
- Evo ide proleće, ljubavi se bude. Ja Ti lutam bez Tebe! Kad bi ovde bila i ruku dala, eh kamo puste sreće za mene! Šetali bi gradom, ulicama dugim dok nam sreća dušu opija! Nek nas vide ljudi zagrljene, sretne, kako ljubav bitku dobiva!
- Lako je reći VOLIM TE, to može i dete reći koje ne zna što je ljubav. Verujem samo onome ko sa suzama u očima kaže ŽELIM TE!!
- Zvezdice moja što svetliš mi u tihoj noći, znaj da si mi sve i kad život ode molim te ne ostavljaj me jer VOLIM TE NAJVIŠE!!!!!!!!
- Daleko si voljen moj, duge su mi tamne noći, ali ljubav mi snagu daje da izdržim u samoći.
- Daljina nas deli, ali ljubav nas spaja, teško mi je bez Tvog zagrljaja!
- Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi uđu u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju: MENE!
- Nije ljubav samo kada su yajedno dvoje. Ni onda kada se slatke usne spoje. Ljubav je težina srca koja jako boli, zato uvek ostani veran onome ko te voli.
- Kad noću baciš pogled na zvezdano nebo i kad pomisliš da sam daleko, znaj da te vidim kroz ranjive mesečeve oči.
- Je li greh što te želim svaki tren, i što mi je pogled zaljubljen. Ako je greh to, Bog nek oprosti srcu koje je celoga života čekalo nekoga kao što si Ti!
- Ako je Bog jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi se u njega verovalo, onda si Ti jedino stvorenje koje ne mora biti prisutno da bi se VOLELO!
- Dovoljan je jedan tren da nekoga zavoliš, a premalo čitav život da ga zaboraviš - zauvek ćeš mi biti u mislima.
- Nedostaješ mi jako, Tvoji poljupci i Tvoj zagrljaj. Nedostaje mi Tvoj osmeh i Tvoj pogled. Ne zaboravi na mene tamo daleko i vrati se brzo.
- Još uvek želim iskrenu plavu dubinu Tvojih očiju, želim da moja ruka dodirne Tvoju, toplinu Tvojih usana na usnama želim, želim da me ljubiš i voliš do kraja.
- Istina je da je volim i Bog će mi sudija biti, ne postoji onaj ko će me od tebe rastaviti.
- Kad srce oseti ljubav i ludo zavoli, ta ljubav ponekad jako zaboli, al moje srce neće nikad prestati Tebe voljeti, ma koliko da BOLI nek BOLI i dalje te VOLI...
- Ja Te volim, od ljubavi sav gorim, patiću i plakaću, ali neću da molim...
- Ja te ljubim i znam da te gubim, još uvek sanjam da se sretan budim...
- Šta je mladost - to znaš, šta je život - to ćeš znati, a šta je ljubav, nećeš znati, a da nećeš zaplakati!
- Svaka žena ima pravo da je svaki momak vrag, ali svaka žena Boga moli da je vrag voli.
- Ljudi kažu da je lepo živeti u raju, a ja kažem da je ljepše u Tvom zagrljaju! Možda sam grešnik pa ne stignem do raja zato me nikad ne pusti iz zagrljaja!
- Daleko si od očiju al od srca nisi, jedino što mi nedostaje znaj Ti si.
- Nisi zvezda, ni Bog da Te molim ali si biće koje ludo volim!
- Jednog dana prestaću disati, a moje srce prestaće kucati, prekršiću neka obećanja, ponekad ću ti lagati...samo ti mogu obećati da ću te UVEK VOLJETI!!!!
- Zaljubljivnje je trenutak kad ona zaspe na tvojim dlanovima i budi se u tvojim snovima!
- Ja bih sve dane koje provedem bez Tebe menjao za jedan dan proveden s Tobom!
- Veruj da dišem samo za Tebe i veruj da molim samo za nas i veruj da živim samo za TEBE!
- Jedva čekam noć da me zarobi u svojoj tami daleko od ružnih pogleda. Ni tamo nemam mira, mislim na Tebe. Kriva je sudbina, ona nas je spojila, ona nas deli...
- Misleći na Tebe usnuo sam san i odmah te ugledao. Da sam znao da je to samo san, nikad se ne bih probudio!
- Nožem da mi raniš srce, ma koliko to da boli, u svakoj kapi krvi naći ćeš reči JA TE VOLIM.
- Sve što je prožeto ljubavlju DRAGOCJENO JE! Kad ti je teško i kad te brige more seti se imena moga, moje dobrote i da te JAKO SREĆO VOLIM!
- Volio bih Te vidjeti večeras, zaroniti pogledom u Tvoje oči i ostati tako dio Tebe makar samo u mislima...
- A gledaj nebo sja plavije otkad ugledah Tvoj lik. Sunce, svetlo, nebo, zdravlje ugasiše u srcu krik! Suncem obasjani prolaze sada moji dani, otkad imam Tebe!
- Kad se sretnu oči naše, a ja spustim pogled dole nek ti bude jasno da te moje oči vole!
- Ponovo Ti govorim da volim Te, po ko zna koji put ja Ti priznajem da svaki ovaj tren sa Tobom radost je, Hvala Bogu što mogu biti kraj Tebe.
- Vetar mi te doneo, spustio s nebeskih visina da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Valovi su mi Te doneli sa morskog dna da budeš moja STVARNOST, a ne SAN.
- Ti bi htjela pjsmom da ti kažem Koliko Te srce moje voli... Kao cveće rosu, kao sunce zoru, kao oči svoje, toliko Te voli srce moje!
- Već odavno nada u mom srcu je išćeznula da ću pronaći luku gde ću se skriti, usred olujnog mora nađoh Tebe...Tebe, luku moju gde ću večno biti!
- Ako Ti oluja života latice slomi, volju za životom prelomi, naka sunce u oluji što će sjati bude sva moja ljubav koju Ti mogu dati!
- Ne mogu ti reći da ću te voleti večno jer ne znam koliko večnost traje. Možda je duža, a mozda kraća od zaborava...
- I još jedno da ti kažem: Oganj spali srce moje, kažu ljubav da postoji, ali ljubav - ljubav šta je?
- ...taj dan kad si se rodila padala je kiša. Ali, to nije bila kiša, to su bile zvezde koje su za Tobom plakale, jer su izgubile najlepšu zvezdu s neba...
- Ti imaš nešto lepo, šarmantno, uzvišeno, jedinstveno. Nešto što drugi nemaju i nikad neće imati. Ti imaš M E N E !
- Nisam sretan dok bez Tebe živim, jer bez Tebe biti znači mene prepoloviti.
- Da samo znaš koliko te volim, da samo znaš koliko te molim, vrati mi se da ne budem sam, ne želim nikome da te dam.
- Sam sam, a ne znam gde! Možda znaš put do mene? Zato molim, te ne zaboravi me i misli na mene, jer ja iz dna srca volim te, jer ti u mom životu si sve...
- Ne bojim se žara koja tinja, ne bojim se vatre koja gori, ne bojim se reči koja boli, ali se bojim srca koje voli.
- Hiljadu reči mnogo je, jedna reč malo je, samo dve reči govore sve: VOLIM TE!
- Neko u srcu čuva sreću, neko deo sna, neko komad ljubavi, a Tebe čuvam ja!
- Tvoje su oči dva bisera koja svetle u tami ovog mračnog sveta i koje osvetljavaju put mojoj duši!
- ...i vidiš... ...sve te više volim... ...svakog dana i jutra... ...mnogo više nego juče... ...mnogo manje nego sutra...
- Najteži su oni časi kada suza lice kvasi kada se zauvek gubi ono što se najviše LJUBI!
- Kad jednom izgubiš sve pa čak i ono što si voleo, Ti ćeš živeti da bi se sećao što si izgubio, jer ko voli, nikad ne zaboravlja, a ko zaboravlja nije ni voleo!
- Ljubav je poput pahulje u ruci i otopi se za čas, učinimo da nam taj čas traje večno, jer je tajna sudbine skrivena u večnosti.
- Ljudi žele biti prva ljubav jedne žene. Žene su pametnije, one žele biti poslednji roman jednog muškarca.
- Reči 'Volim Te' imaju posebnu težinu. Iza njih stoje dve osobe, osećaji, razum, strast...
- Reka Sava tiho teče, ja Te sanjam svako veče. Sanjaću Te celog veka, sve dok teče ova reka.
- U srcu sam zakljucao draga Tvoje ime, vetar poruku Ti nosi, ne zaboravi me.
- Usne tako žele s Tvojim da se spoje, a Ti kažeš da više nisi sunce moje.
- Evo ti srce na dlanu, uzmi ga nek bude Tvoje, jer odkad Tebe znam, ono svakako nije više moje...
- Duboko veruj u ono što želiš, i zapamti: izgubljeno je samo ono čega smo se odrekli!
- Pusti da pada kiša, i misli na mene jer svaka kap je poljubac za TEBE!
- Bog samo zna što Te volim tako ja, što ću te voleti do beskraja!
- Možda je život kriv, možda je sudbina htela da zavolim zelene oči, onda kada nisam smeo!
- Ne zaboravi da sam te VOLEO. Ne zaboravi da sam te LJUBIO. Ne zaboravi da sam ti usne dao. Ne zaboravi da sam se .....zvao!
- Već dugo mi nisi na um pala, bio sam Te u zaborav dao. Al uzalud zadrhti mi srce kada sam te sa drugim ugledao!
- Vera, Ljubav i Nada čine jedan svet. Zbog vere, ljubavi i nade i Hrist je razapet. I bol kad dobiješ, kad ti duša strada, uteha neka ti bude ljubav, vera i nada.
- Ako je greh voleti lepotu, onda neka moj život i moja sudbina budu svedoci da sam ja grešnik.
- Voli me, voli me, voli, neka to znaju svi, krenimo u život novi, hajdemo Ti i ja, sreća je na našoj strani, ljubav je rodena....
- Slušam u noći, more se njiše, polako padaju jesenje kiše. Sedim uz prozor, slušam ptice, koje zbore...nema te više.....
- Mnogo njih je volelo Tvoje divno lice, ali samo jedna mladić Tvoju dušu LUTALICE!!
- Kad prelaziš preko mosta i ugledaš dolje more, to su moje suze što te svukud traže.
- Kad suza jednom ne bude, kad vreme učini svoje, kad nečije usne me probude, poželeću da to budu Tvoje!
- Verovaćeš jednom možda kasno bude - gde je tajna svega, u čemu je stvar - i to što sam život zauvek ti dao nećeš znati dal je kazna ili dar.
- Kroz ovu hladnu noć, preko velikog jezera, kroz guste šume i prazno polje, šaljem mnogo toplih i slatkih poljubaca samo za Tebe!
- Nekad nisu potrebne reči, a onih pravih je malo, pa zar su uopće potrebne one pa da shvatiš da mi je do Tebe stalo!
- Kad vetar odsvira poslednju simfoniju života, i prevrne listove njenih nota, seti se nekog tko je bio prolaznik Tvoga života.
- Tvoja ljubav prema meni nek bude moja večna kazna ako je zloupotrijebim...
- Poslje mnogo godina kad pročitaš ovaj stih, kroz Tebe će proći neki plamen tih, gdjže ću tada biti, to zna samo Bog al' vjžečno ću se sjžećati imena Tvog!
- Ljubav je mala ptica i životna varalica, put mladosti dah radosti, cvetić ludi, sreća ljudi, nešto lepo, a sasvim slepo!!!!
- Bio bih postelja u kojoj spavaš i jastuk na kojem se budiš, zvezda koju sanjaš, suza kada plačeš, osmeh kad se smeješ, učinio bih sve samo da sam uz TEBE!
- Gledam Tvoje oči tako lepe, mislim dal ćeš ikad voleti mene? Želim da ti kažem, volim Te, usne Tvoje želim dodirnuti, ali znam da ti ćeš reći ne.
- Gledao sam sinoć mesec, noćas sam Te ljubio u snu, probudio se suznih očiju jer Tebe nije bilo tu.
- Ti si daleko, a ja bih želeo da si tu, Ti sada nisi kraj mene, imam te samo u snu, o bar na trenutak dođi i šapni mi reči dv'je, o bar razumi i shvati me.
- Za moj bol nema leka kad Ti nisi tu, slomljeno srce čeka, oči se nadaju...jer jedan dan bez Tebe, umoran k'o i ostali, opet pobeđuje...odnosi osmehe.
- Ti nisi cvet koji jednom miriše, Ti nisi biće koje se jednom vidi i nikad više, ljubav jest u životu nešto najviše, a Ti si meni nešto od ljubavi više!!!
- Ako me želiš, Ti ćeš se boriti za život, ja ne znam da ti laskam, da ti pesme pišem, ja Te ŽELIM, ja zbog Tebe dišem!!!
- Gde ćeš za ovu godinu novu, sa kim ćeš je slaviti, ko će u ponoć, kad se kazaljke sklope, na tvoje usne ljubav staviti?
- Seti se mene kada dođu vremena teška, kada prođu godine mnoge seti se tada našeg prijateljstva, nasmeši se i reci biće bolje...
- Samo ko voli zna koliko to boli, kako je teško ljubav naći, samo ko pati može da shvati, šta u životu ljubav može značiti!!
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyWed Feb 13, 2008 12:48 pm

Ako nekog voliš voli ga polako jer sve što ide brzo ide naopako, ljubav koja brzo ide brzo se i gasi, ljubav koja tiho teče večno život krasi!
- Trenutak je dovoljan da se upozna, trenutak je dovoljan da se zavoli, ali samo trenutak može razoriti, sve što je trenutak uspeo stvoriti!
- Ti si neko ko mi puno znači, Ti si ljubav ona stvarna, Ti si neko koga čekam, volim, Ti si moja slatka tajna!
- Volim Te i to ću ti uvek reći, jer zašto da patim zbog te dve reči...
- Hej Ljubavi u dalekom gradu, čuvaj mi se da mi Te ne ukradu.
- Čuvaj ljubav da nam ne vene, čuvaj sreću za mene i Tebe!!
- Život kratko traje, sve što imam moje srce ti daje. Uzmi moju ljubav, jer znam samo jedno: sve na ovom svetu nije kao Ti vredno.
- Kad Te srce boli, kad Te tuga slomi, pročitaj ovu poruku i vidi tko Te iskreno voli!
- Koliko u ovoj noći ima minuta, toliko bih Tvoje usne poljubio puta. Koliki su kilometri što nas dele, toliko Te noćas moje usne žele.
- Daj mi svoje usne da na njima gorim, daj mi svoje srce, vidiš da Te molim, daj mi Tvoju ljubav neka bude moja, daj mi svoju ljubav sudbina si moja!
- Ne kaži sve što znaš. Ne čini sve što možeš. Ne veruj u sve što čuješ. Ne daj sve što imaš. Ne želi sve što nemaš. Samo voli onog ko Tebe voli!
- Tvoje oči, s njima mi zadireš u srce i truješ, sa pogledom mi dušu greješ. Tvoja koža, bakrena i meka kao more. Na krilima vetra me odvodiš Ti u snove moje ljubavi...
- Ti za mene, ja za Tebe, rođeni smo znaj, zato našoj sreći ne postoji kraj, od SRCA TE VOLIM JA!
- Ljubav je potok što žubori, ljubav je srce što u meni gori, ljubav je zvezda nade što se javlja u meni da ćeš doći sada, a otići nikada!!!
- Jedan savet-ČUVAJ SE, jedna molba-NE MENJAJ SE, jedna želja-NE ZABORAVI ME, jedna laž-NE VOLIM TE, i jedna istina-STRAŠNO MI NEDOSTAJEŠ!
- Moje srce je kraljevstvo, ne poznaješ njegove granice, a ipak si njegova kraljica!
- Možda će kiša nekada izbrisati naše tragove, a vreme će doneti zaborav, ali niko nikada neće izrbisati tvoj lik iz mojih očiju i Tvoje ime sa mog jezika.
- Ja imam samo dve stvari u životu, SRCE I TEBE - SRCE samo za Tebe, a Tebe samo za SEBE.
- Ne tražim ti život ceo, tražim samo jedan deo, jedan minut Tvog života, jedan pogled Tvoga oka, za jedan otkucaj srca Te molim, ma shvati jednom da te volim.
- Trebaš mi kao kao zori sunce, kao telu sunce, kao suncu zrak, kao kiši kap, kao plimi oseka, kao tišini nemir... kao krv veni Ti trebaš meni.
- Ti si moja zviezda, ti si moj san. Bez Tebe ne mogu ni iz kuće van!
- Čitam knjigu, a oči mi suze, mislim na Tebe, što mi srce uze!
- Volio bih da sam kap kiše koja je danas padala, da ti padnem niz vrat, među grudima, ogledam se u mirisu svežih bresaka i isparim jer sam sretan ja.
- Sreća? Šta je sreća sada znam. To je svaki susret s Tobom, Tvoj dah na licu mom. Sreća? Tvoj korak, tvoj glas, nežni poljupci kroz noć. JEDNOSTAVNO-TI!!
- Osećaš li poljubce mojih usana, dodir moje ruke, zaspim s Tobom s Tobom se budim, što se samnom događa i ja se čudim.
- Ako ikada poželiš javiti se, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa... samo mi je ime promjenjeno, jer otkad si ti otišla iz mog života, moje ime je-tuga.
- Ako se umoriš od lutanja, ako izgubiš veru u ljude, slobodno svrati u moje srce za TEBE mesta mora biti!!!
- Kad osetiš najteži trenutak u životu, kad izgubiš poverenje u samog sebe, seti se bar tad da postoji netko ko misli na Tebe!!!
- Svoju čitavu ljubav ću Ti dati, dok ne bude iznad svih oblaka. Ti si jedino na svetu što ću uvek voleti.
- Tvoje ruke stoje za nežnost, Tvoje ruke stoje za bezbednost, Tvoje telo za toplinu, u tvojim očima sjaje zvezde.
- Volim te, ne mogu ništa za to da moje srce čezne za Tobom. Čuješ li kako kuca? Kuca za Tebe. Hoće Ti reći: VOLIM TE!
- U blizini, u daljini moje malo srce misli na Tebe. Volim te. Misli li Tvoje na mene?
- U meni dišeš Ti, Tvoj osmeh u meni sja, ima jedna čudna nit što veže srca dva.
- Ljubavi pogledaj u noćno nebo i pronađi najsjajniju zvezdu. To je moje srce koje se popelo u visine da vidi tvoj osmeh. Ispruži ruku, uzmi ga jer pripada TEBI!
- Oprosti! Priznaću Ti nešto: neću te voljeti večno. Ne ljuti se, ni život nije večan. Voleću Te jedan mali deo večnosti. Onaj mali deo koliko traje moj život.
- Da je zrnce peska i jedna zvezda na nebu merna jedinica za ljubav, sve pustinje sveta i celi nebeski svod ne bi bio dovoljan da ti pokažem koliko TE VOLIM!
- Plašim se reći da iskreno Te volim, plašim se pogleda Tvog, usana vrelih, plašim se poljupca našeg zato što ga toliko želim. Plašim se i zato te molim oprosti što ipak NEIZMERNO TE VOLIM!
- Da si ti suza u oku mom ne bih nikada zaplakao od straha da te ne izgubim. Da sam ja suza u oku Tvom polako bih skliznuo niz Tvoje lice da umrem na tvojim usnama...
- Vratiti se staroj ljubavi, isto je kao po ko zna koji put čitati neki stari roman. Može biti zanimljivo, ali kraj se zna unapred...
- Noćas sam sanjao anđela kako ljubi moje usne na kiši, noćas sam se vidio u zagrljaju daleko odavde, noćas sam sanjao TEBE!
- Ljubav počinje sa osmehom, nastavlja se poljupcima a završava sa suzama!
- Kad si se rodila svi su se smijali samo si ti plakala, živi tako da kad ti umreš svi plaču a samo se ti smeš.
- Na nebu stoje dve zvezde. Sjaje tako blizu jedna drugoj, a u stvarnosti su tako daleko jedna od druge kao Ti od mene.
- Kao što cvet ujutro počinje živeti kad na sebi oseti zrake sunca, tako i čovek počinje živeti kad oseti srce drugog čovjeka...
- Ako postoji radost, onda je to s Tobom, ako postoji bol onda je to život bez Tebe, ako postoji neko koga volim i želim pokraj sebe, onda si sigurno to Ti.
- Prolazim kroz tamne ulice koje su pre bile svetle. Ulice tamne kao i moje srce kad nisi ti kraj mene.
- ŽIVIM - jer su oni to hteli VOLIM - jer sudbina to svima deli PATIM - jer volim drage oči Tvoje UMIREM - jer volim ono što nikad neće biti moje.
- Ako me voliš, ne pričaj nikom. Ako me želiš, ne daj me nikom. Ako me ljubiš, ljubi me nežno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce oprošteno Ti je…
- Život je kratak za samo jednu ljubav, ali obično jedna ljubav i čini život životom.
- Postoji tren kada suze samo teku i kad od boli plačem; tren kada gubim nadu da molim jer osećam samo jedno - da te VOLIM!!!
- I umoran sam kao stari ratnik i posle svih bitaka srce me boli, a jedini lek je neko kao ti da me voli...
- Kad me sretneš s njom, ne gledaj je kao suparnicu, već ju gledaj kao biće koja nije imala sreće jer je uzela dečka koji je nikad voleti neće.
- Tražio sam Boga da mi da cvet, dao mi je vrt. Tražio sam Boga da mi da stih, dao mi je pesmu. Tražio sam Boga da mi da sreću, dao mi je TEBE!
- Ne gledaj me tako dok Te gledam da drugi koji nas gledaju gledajući nas kako se gledamo ne pomisle da se pogledima volimo!
- Tvoje me oči vode kroz maglu života, Tvoje me reči uče što je to lepota, Tvoja mi je ljubav kao lek, ne ostavljaj me molim te, jer bez Tebe sam slep.
- U poeziji nije važno što se oseća, nego što se kaže. U ljubavi nije važno što se kaže, nego što se oseća.
- U životu svom svega ću se odreći, jedino što nikad neću Tebe prestat voljeti...

Oči Tvoje zelene boje zarobile su srce moje, pa mi srce ne da mira, uzeh boje i dva lista papira da Ti napisem riječi ove: JA TE VOLIM SLATKO MOJE!!! Svoj život želim da delim sa Tobom. Svoje srce želim da Ti poklonim. Trebam te! Ne mogu više da živim bez Tebe. A za to postoji samo jedan razlog: VOLIM TE!
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
DULSE
Pocetnik
Pocetnik
DULSE


Posts : 18
Join date : 2008-02-13

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyWed Feb 13, 2008 1:04 pm

EVO JEDNE NISAM MOGLA SVE DA ČITAM PA JE MOŽDA VEĆ NAPISANA:



TI ME PITAŠ KOGA VOLIM.
EVO DA TI ODGOVORIM.
BRZO ČITAJ PRVA SLOVA.
EVO TEBI ODGOVORA.
Back to top Go down
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyWed Feb 13, 2008 1:07 pm

hvala nema veze mislim da nije napisana,a i da jeste nema veze.......
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
Gaga 93
Pocetnik
Pocetnik



Posts : 26
Join date : 2008-02-13
Age : 30
Location : Sa RBD-om zauvek...u njihovim srcima

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyThu Feb 14, 2008 9:11 pm

prelepe su
Back to top Go down
*UcKeRmAn'S FaN*
Admin
Admin
*UcKeRmAn'S FaN*


Posts : 403
Join date : 2008-02-08
Location : Sa Uckerom na kraju sveta........NE TRAZITE NAS

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyThu Feb 14, 2008 11:00 pm

da.i ja tju uskoro postaviti neke
Back to top Go down
Dulce Mari@
Admin
Admin
Dulce Mari@


Posts : 905
Join date : 2008-02-08
Age : 32

ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke EmptyThu Feb 14, 2008 11:43 pm

okili
Back to top Go down
https://time4dyc.forumotion.com
Sponsored content





ljubavne poruke Empty
PostSubject: Re: ljubavne poruke   ljubavne poruke Empty

Back to top Go down
 
ljubavne poruke
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vondy 4ever :: Vondy off :: Ljubaw i prijateljstwo-
Jump to: